Οι μικροί ζαχαροπλάστες

Οι μαθητές των μικρών τάξεων του σχολείου μας (Α, Β, Γ,)  επισκέφτηκαν το εργαστήριο Ζαχαροπλαστικής "Χρυσαφόπουλος" στην περιοχή μας, ξεναγήθηκαν στις εγκαταστάσεις της επιχείρησης, έφτιαξαν με τη βοήθεια του κ. Ιωάννη Χρυσαφόπουλου μόνα τους κουλουράκια,τα έψησαν στους φούρνους και τα πήραν μαζί τους.

Τα παιδιά χαρούμενα  από την άψογη φιλοξενία, την αγάπη, τη προσφορά και την ευαισθησία του πρωτοπόρου επιχειρηματία της περιοχής μας, κ. Ιωάννη Χρυσαφόπουλου και όλων των εργαζομένων της επιχείρησης,  επέστρεψαν στο σχολείο ενθουσιασμένα και  με τις καλύτερες εντυπώσεις.

Τους ευχόμαστε ολόψυχα  υγεία και καλές δουλειές,

20200612_073506.jpg

Τρίτη 23/04/2024